جلسه هییت مدیره سازمان ،
1394/08/16

تشکیل جلسه هییت مدیره سازمان اتوبوسرانی شهرداری بندر انزلی ، در محل توقفگاه سازمان 


جلسه هییت مدیره سازمان ؛ راس ساعت 7 صبح روز چهارشنبه مورخه 94/08/13 و در محل توقفگاه سازمان واقع در طالب آباد ، تشکیل و در ابتدا آقای حمیدشاد ، مدیرعامل سازمان ضمن تاکید بر اهمیت خدمت به مردم و اهمیت خدمات اتوبوسرانی در امر سرویس دهی به مردم ، بخصوص قشر کم درآمد جامعه ، گزارشی از کارهای انجام شده و در دست انجام ارا ئه داداند؛ و همچنین اعضای محترم هییت مدیره ضمن بازدید از سازمان ، از ساختمان اداری سازمان که با همایت شهردار محترم بندر انزلی در حال ساخت است ، و اتوبوسهای در حال تعمیر بازدید نمودند . 

 

 

ساخنمان اداری سازمان که با حمایت شهردارمحترم بندرانزلی و پی گیری های مدیرعامل سازمان ، در حال ساخت می باشد . لازم به ذکر است که سازمان اتوبوسرانی از زمان تاسیس ( 1378) ، یک ساختمان اداری که در شان این شهر باشد ، را نداشته است .

بازسازی و تعمیر اتوبوسهایی که مدتها بود به دلیل نبود لوازم یدکی ، بلااستفاده ، در گوشه پارکینگ سازمان متوقف بودند ، از اولویت های کاری مدیرعامل سازمان بوده است که دراین راستا ، اتوبوسهای کد : 402 و 403 و 602 و چهاردستگاه اتوبوس 355 که از رده خارج شده بودند ، تعمیر و بازسازی شده ، و به خطوط شهر اعزام شدند . 

 

 

اتوبوسهای گازسوز سازمان که سالها بود ، بلا استفاده مانده بودند ، با درخواست سازمان و اعزام کارشناسهای شرکت گواه ، تعمیر و به ناوگان فعال اتوبوسرانی پیوستند.